organization webdesignپرتال مجموعه‌ای به مجموعه های  صفحات وب گفته میشود که به صورت جامع و متمرکز  سامان دهی اطلاعات، دستیابی به اطلاعـات و فعل و انفعـال با آن را در وب سـاده می سازد. این صفحات اطلاعات را از قسمت های مختلف جمع آوری نموده و هر بار که صفحـه‌ای از پرتـال در وب نمایش داده شـود، به صورت خودکار گـردآوری و قالب‌بندی می‌شود تا با آخرین محتوا و قالب‌بندی که برای آن صفحه انتخاب شده است، هماهنگ گردد.پرتال های سازمانی به صورت کلی با دو هدف، شامل مدیریت متمركز اطلاعات تجـاری در سازمانهـا و ارائه خدمـات اطلاعـاتی روزآمد طـراحی کیشوند.این پرتال ها علاوه بر اطلاع‎رسانی، زمینه‎های تعامل میان مدیران و كارمندان و مشتریان یا كاربران را ایجاد می‎نمایند.

برخی از امکاناتی که در طراحی پرتال سازمانی میتوان در نظر گرفت

  • طراحی پرتال سازمانی با امکان وجود دبیرخانه آنلاین
  • طراحی پرتال سازمانی با امکان وجود چارت سازمانی شاغلین
  • طراحی پرتال سازمانی با امکان وجود برد اطلاع رسانی
  • طراحی پرتال سازمانی با امکان وجود پرتال همکاران(فیش حقوقی)
  • طراحی پرتال سازمانی با امکان وجود درگاهی ارتباط دو سازمان با یکدیگر
  • طراحی پرتال سازمانی با امکان وجود تقویم رویداد ها

تجربه ما در طراحی سایت های سازمانی میتواند سازمان شما در دستیابی به پرتال سازمانی برخط و موثر در ایجاد ارتباط سازمانی یاری رساند شما میتوانید از قسمت صدور پیش فاکتور انلاین سایت ما اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل بفرمایید

new website

با گسترش روز افزونه استفاده از اینترنت به عنوان بستری پرسرعت جهت تبادل داده ها استفاده از این بستر جهت دریافت آنی خبر ها دارای اهمیت ویژه ای گشته است این موضوع تا بدان جا پیش رفته است که عملا روزنامه های کاغذی جای خود را به وب سای های  خبری داده اند . اما وب سایت های خبری میباید دارای استاندارد های مشخصی برای خبرگذاری باشند تا علاوه بر رعایت اصالت خبر ایتانداردهای خبری نیز رعایت گردد.

tourisem website

 

سفر و آماده نمودن نمودن وسایل سفر و هموار کردن کارها تنها  به ایام تعطیلات و مناسبتها معطوف نمیشود. افراد بیشماری هستند که حتی قبل از سفر به دنبال مکانی برای اقامت میباشند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری به انجام رسانند.لذا  شما نیز میتوانید اولین نفری باشید که با یک وب سایت خوب و دوست داشتی  به آنها در این زمینه یاری رسانید .اجازه دهید وب سایت شما اولین انتخاب افرادی باشد که به دنبال مکانی برای اقامت هستند . امکاناتی را فرآهم آورید که حتی وب سایت شما را به دیگران توصیه کنند .

busiiness webdesign

 

 زمانی که مخاطبین در مورد وب سایت یک شرکت فکر میکنند . حس رسمی بودن سازمان و ارگان مورد نظر به ایشان دست خواهد داد. حتما شما هم  تمایل دارند تا با این طرز فکر خود را در بین مشتریانشان پدیدار شوید. لذا بارها دیده ایم که  بسیاری از افراد حتی اگر از مشتریان چند ساله شرکت شما هم باشد باز هم دوست دارند تا ببینند که آیا شرکت شما دارای وب سایت حرفه ای است یا خیر؟ بسیاری از مشتریان ما بر  این اعتقادند که  یک وب سایت معمولی هم جواب کار مشتریانشان را نمیدهند و انتظار طراحی یک وب سایت حرفه ای را از ما دارند.